Nakupte ještě za 3 000 Kč a dopravu máte ZDARMA!

Filtry

Zatím nemáte aktivní žádné filtry

×
× Zrušit vše

Doplňky

Značkové doplňky

Kvalitním a luxusním doplňkem dokážete svůj outfit povznést o stupeň výš. Nabízíme barevné a hřejivé rukavice, šály a čepice z kvalitní vlny, díky kterým se na zimu budete těšit a už nebudete muset řešit omrzlé prsty a uši. Dále máme v nabídce několik druhů slunečních brýlí od značek Diesel či Replay, nezapomínáme ale ani na peněženky z pravé kůže nebo na kožené a kovové náramky. V neposlední řadě u nás můžete zakoupit šek, který je skvělým dárkem pro vaše blízké a udělat jim tak velkou radost.

Chcete být oblečeni stylově a podle poslední módy? Pusťte se do dolaďování i těch nejmenších detailů. Doplňte svůj šatník o nezbytné módní maličkosti, které okoření Váš styl a dodají Vám eleganci. Nechte se inspirovat originálními doplňky značky Diesel.

Široký sortiment, který Vám přinášíme, zaujme jak pány, tak dámy všech věkových kategorií. Nechte se zlákat naší nabídkou pásků, náramků či klíčenek, ať už chcete udělat radost sami sobě,nebo hledáte originální dárek pro svého partnera.

Nezůstávejte jen u stylového oblékání, zaměřte se také na detaily a dolaďte svůj styl moderními a originálními doplňky z dílny světové značky Diesel.