Výměna a vrácení zboží

Jestliže Vám ZBOŽÍ z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje (velikost, střih, barva, materiál,…), rádi ho VYMĚNÍME ZA COKOLIV JINÉHO. Oboustranný doplatek možný. Pokud si nic nevyberete nebo prostě nechcete vybírat, samozřejmě VRÁTÍME PENÍZE BEZ UDÁNÍ DŮVODU.

Jak postupovat při výměně zboží?

Pokud chcete zboží pouze vyměnit, zašlete ho na naší adresu

Jeany.cz

 Sokolovská 551/131

180 00 Praha 8.

Balíček doporučujeme pojistit, v žádném případě ho neposílejte na dobírku – takové zásilky nebudou přijaty. Zboží musí být nepoužité, kompletní se všemi etiketami. Do balíku přiložte vzkaz, za co si přejete zboží vyměnit. Pokud chcete mít jistotu, že se zboží zatím neprodá, objednejte ho přes eshop, jako způsob dopravy zvolte osobní vyzvednutí na prodejně a do poznámky prodejci napište „výměna“.

Pokud to k nám nemáte daleko, nejjednodušší způsob je přijít do naší kamenné prodejny, zboží vyzkoušet a vyměnit osobně. Těšíme se na Vás :-)

Jak postupovat když chcete vrátit peníze?

Zboží odešlete na adresu:

Jeany.cz,

Sokolovská 551/131,

180 00 Praha 8

Zboží musí být nepoužité, kompletní se všemi etiketami. Zboží zaslané na dobírku nebude přijato! Při splnění těchto podmínek Vám bude vrácena cena zboží a to nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky na bankovní účet, který je nezbytné uvést v zásilce případně zaslat i emailem. Při nesplnění některé z podmínek, nebudeme schopni akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno zpět na náklady kupujícího