Nakupte ještě za 3 000 Kč a dopravu máte ZDARMA!

Filtry

Zatím nemáte aktivní žádné filtry

×
× Zrušit vše

Plavky pánské

Značkové outlet plavky

Zejména pánové si u nás vyberou z několika druhů plavek. Nabízíme klasické plavecké boxerky, ale i plavecké šortky různých délek, které můžete využívat nejen na plavání. Skvěle se hodí na sportovní příležitosti, například k dovádění u vody. Dejte sbohem nudně šedým vybledlým plavkám, letošní léto si užijte v krásně barevných plavkách od značky Diesel. Dámy si mohou vybrat z několika krátkých šortkových plavek, které jsou také využitelné ke sportu. Všechny v krásných, živých barvách, ve kterých u vody zazáříte.

Chystáte se vyrazit do bazénu, k moři či se opalovat, ale něco Vám chybí? Překvapte své okolí nejnovějšími trendy, které Vám přinášíme. Připravte se na sezónu a oblečte se stylově se značkou Diesel, která Vám dodá pohodlí a elegantní vzhled. Módní outlet plavky nejsou záležitostí pouze žen, ale taktéž pánů, vyberte si z naší kolekce pánských plavek Diesel. Naše široká nabídka jistě uspokojí každého.

Dámské plavky Diesel nabízejí komfortní střih a kvalitní materiál, díky kterému se budete cítit pohodlně. Chcete-li si naše plavky vyzkoušet, navštivte naši kamennou prodejnu přímo v Praze, kde jsme Vám také k dispozici.